Oto kraje, w których zaoszczędzisz mnóstwo pieniędzy na zakupach w Zarze

Oto kraje, w których zaoszczędzisz mnóstwo pieniędzy na zakupach w Zarze

Hiszpania, Grecja, Francja i Włochy są jednymi z najpopularniejszych miejsc na wakacje dla Brytyjczyków, oferując wspaniałą pogodę, świetne jedzenie, piękne plaże i kulturę galore.

Jeśli jesteś miłośnikiem mody z wyższej półki, kraje te mają również jeden inny dość atrakcyjny aspekt: wszystkie oferują szansę na zakup odzieży Zara znacznie taniej niż tutaj w Wielkiej Brytanii, więc jeśli wybierasz się do Europy tego lata, możesz chcieć zachować zakupy Zara na czas, gdy tam dotrzesz.

Ten samorodek pochodzi przez Martina Lewisa, eksperta od oszczędzania pieniędzy, który mówi: „Gigantyczne hiszpańskie marki odzieżowe sprzedaje ubrania w swoim ojczystym kraju znacznie taniej niż tutaj, więc czeka, aż się tam dostaniesz, jeśli planujesz coś kupić”.

Dodaje „Zwykle jest też taniej, choć nie jest to aż tak duża różnica, w innych krajach, gdzie również płaci się w euro.

Jak więc wygląda to w rzeczywistości? Otóż damska sukienka, która w Wielkiej Brytanii kosztuje 49,99 funtów, w Hiszpanii dostępna jest za 39,95 euro, co w funtach przelicza się na 33,80 funtów. To ogromna oszczędność ponad 16 funtów – nie do pogardzenia podczas kryzysu kosztów utrzymania, którego obecnie doświadczamy. Zaoszczędzisz również nieco ponad 7 funtów, jeśli kupisz tę samą sukienkę w Zara France lub Zara Italy.Zasadniczo, jeśli jest coś, co masz oko na z Zara i masz wakacje do jednego z tych krajów zarezerwowane, warto trzymać się, aby zobaczyć, czy można dostać go taniej za granicą. I nie jest to tylko Zara – podobne oszczędności są dostępne w innych europejskich sklepach, takich jak Massimo Dutti i Pull & Bear.

CATEGORIES
Share This