Czym są święta Twixmas i jak je wykorzystać?

Czym są święta Twixmas i jak je wykorzystać?

Gdy Święta Bożego Narodzenia są już za nami, większość z nas planuje, co zrobić w Sylwestra. Jednak podczas gdy niektórzy przygotowują się do imprez, robią własne fajerwerki lub wybierają się na posiłki, niektórzy z nas stawiają nogi i po prostu cieszą się tym, co pomiędzy.

Co to jest Twixmas

Prawdopodobnie słyszałeś ten termin w okresie poprzedzającym święta i podobnie jak my, pomyślałeś, że ma on coś wspólnego z tabliczką czekolady. Jednak Twixmas jest rzeczywiście słowo używane do oznaczenia tych wszystkich ważnych dni relaksu między Bożym Narodzeniem a Nowym Rokiem.

Tak więc, po tym jak dzień Bożego Narodzenia minął, wypolerowałeś wszystkie resztki z lodówki w Boxing Day i obejrzałeś każdy świąteczny film, co robisz ze sobą? Cóż, oczywiście rozkoszujesz się Twixmas.

Oznaczony od 27 do 30 grudnia, Twixmas to okres, w którym oficjalnie akceptowalne jest pozostanie w swoich PJs przez trzy dni prosto, jeśli chcesz, i nie robić nic, ale binge-watch wszystko na swojej liście Netflix.

Ale dlaczego dokładnie nazywa się to „Twixmas”? Dla tych, którzy nie wiedzą, samo słowo pochodzi od starego angielskiego zwrotu „betwixt”, co oznacza pomiędzy. Więc widzisz, że jest to o wiele bardziej pasujące niż może się wydawać na początku.

Co to jest Twixmas

To idealny czas, aby naładować baterie, odpocząć od całej tej świątecznej zabawy i przejrzeć zimowe wyprzedaże. Jeśli więc jeszcze nie kupiłaś idealnego stroju na Sylwestra, wykorzystaj te ostatnie dni miesiąca. Ale w sumie jest to czas, w którym niewiele się dzieje i wszyscy wydają się być z tym w porządku (łącznie z nami!).

CATEGORIES
Share This