Jak stylowo świętować w domu dzięki trendowi łuków balonowych

Jak stylowo świętować w domu dzięki trendowi łuków balonowych

Sprawienie, by zamknięta uroczystość poczuła się wyjątkowo, to nie lada wyczyn. Niezależnie od tego, czy są to urodziny, rocznica czy zaręczyny, istnieje prawdopodobieństwo, że nie będziesz w stanie zgromadzić tam wszystkich, których byś chciał i większość uroczystości spędzisz w domu. Ale czy to dla siebie, czy dla kogoś innego, istnieją sposoby, aby sprawić, że czyjś specjalny dzień poczuje się, cóż, wyjątkowy. Podpowiedź: wszystko zależy od dekoracji.

Niezależnie od tego, co trzeba uczcić, nie ma powodu, aby blokada stanęła na drodze do uczczenia tego dnia w dobrym stylu. W rzeczywistości, ograniczenia, które stwarza, często zmuszają nas do jeszcze większej kreatywności. Wejdź, łuki balonowe.

Prawdopodobnie widziałeś już te spektakularne konstrukcje w swoich mediach społecznościowych wiele razy i jest ku temu bardzo dobry powód. Choć wyglądają na niezwykle skomplikowane, w rzeczywistości są dość łatwe do wykonania, a jednocześnie zapewniają maksymalny efekt „wow” – to idealny stosunek niskiego wysiłku do wysokiej nagrody.

Celebryci też są w tym trendzie. Komiczka Katherine Ryan zainstalowała w domu nie jeden, ale dwa łuki balonowe, aby uczcić 11. urodziny swojej córki Violet, podczas gdy Jesy Nelson z zespołu Little Mix również świętowała swoje urodziny z ogromnym różowym, miętowym i złotym łukiem balonowym. Denise Van Outen również świętowała swoją córkę kończącą 21 lat z ogromną instalacją łuku balonowego w pomieszczeniach.

Jak w przypadku każdego wysoce Instagrammable trend DIY, internet jest pełen łatwych do naśladowania przewodników jak zbudować swój własny łuk balonowy w domu. Blogerka Meg McMillin ma świetny tutorial, podobnie jak Pretty Colorful Life.

Jak zrobić balonowy łuk?

Będziesz potrzebować:

  • taśma do balonów
  • pompka do balonów
  • dużo balonów
  • przezroczysta taśma dwustronna

Przymocuj taśmę balonową (nie jest to taśma klejąca, ale raczej przezroczysta plastikowa taśma z otworami, przez które można przełożyć węzły balonowe) do miejsca, w którym chcesz, aby Twój łuk balonowy się znalazł. Najlepiej sprawdza się karnisz, odsłonięte belki, rura spustowa lub specjalnie przygotowana, gotowa konstrukcja.
Nadmuchaj balony do różnych rozmiarów.
Przymocuj je do taśmy balonowej. Użyj taśmy dwustronnej, aby przykleić mniejsze balony do większych, aby wypełnić luki.
Dodaj inne dekoracje, które lubisz, takie jak sztuczne kwiaty lub liście palmowe.
5 zestawów balonowych łuków do kupienia
Alternatywnie, istnieje wiele gotowych zestawów również dostępne, które wziąć niektóre z kłopotów z budową własnego w domu świętowania łuku balonowego, ponieważ pochodzą one z wszystkich niezbędnych bitów i kawałków.

CATEGORIES
Share This