Najbardziej atrakcyjny wzrost dla kobiet i mężczyzn

Najbardziej atrakcyjny wzrost dla kobiet i mężczyzn

Wysoki, ciemny i przystojny’ to stereotypowe kryterium tego, czego kobieta szuka w mężczyźnie, odkąd pamiętamy.

Wszyscy pożądamy Jasona Momoa i braci Hemsworth, jednocześnie wzbudzając niepewność wśród mężczyzn poniżej 6ft, ale to wszystko ma się zmienić, zgodnie z nowymi badaniami sugerującymi, że idealny wzrost dla mężczyzny to 5ft 8in.

Badanie przeprowadzone przez aplikację randkową Badoo ujawniło, że wzrost ten jest najbardziej pożądany wśród użytkowników w wieku 18-30 lat. Po zbadaniu 20 000 Brytyjczyków, Badoo stwierdził, że 5ft 8in był najbardziej popularnym wzrostem dla mężczyzn, podczas gdy 5ft 10in i 5ft 6in podążały blisko. Dla kobiet, 5ft 5in był najbardziej prawym wzrostem, podczas gdy 5ft 3in i 5ft 7in zajęły drugie i trzecie miejsce. Pełna lista Badoo znajduje się poniżej:

Najbardziej atrakcyjny wzrost dla mężczyzn
5ft 8in
5ft 10in
5ft 6in
6ft
5ft 9in
Najbardziej atrakcyjny wzrost dla kobiet
5ft 5in
5ft 3in
5ft 7in
5ft 2in
5ft

Według Office of National Statistics, średnia wysokość mężczyzny w Wielkiej Brytanii to 5ft 9in ( (175.3cm), a kobiety to 5ft 3in (161.6cm) – obie nie pasują do „najbardziej atrakcyjnych” wysokości. Ale na szczęście wygląd nie jest jedyną rzeczą, której potrzebujesz, aby zabezpieczyć datę w aplikacji – lub życie w ogóle, jeśli chodzi o tę sprawę.

CZYTAJ WIĘCEJ: Największe trendy randkowe na 2022 r.

Biogram osoby w aplikacji randkowej jest jedynym sposobem, aby dać wgląd w jej osobowość i pokazać, co naprawdę kryje się za powierzchownością zdjęć profilowych. Podczas gdy podawanie swojego wzrostu nie jest odradzane, to bardziej chodzi o dostarczanie tych osobistych statystyk, które kołyszą ludzi do machania w lewo lub w prawo

88 procent użytkowników Badoo jest bardziej skłonnych do machnięcia w prawo, jeśli bio danej osoby rozśmiesza ich, w przeciwieństwie do 16 procent, które są bardziej skłonne do machnięcia w lewo, jeśli nie uważają kogoś za swój idealny wzrost.

Więc kiedy przychodzi do tego? Wszystko zależy od osobowości!

CATEGORIES
Share This